W dniach 18-23 listopada 2022 r. przeprowadzono odbiór robót budowlanych związanych z budową kanalizacji kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Białej i ul. Hubala w Jawiszowicach

Zadanie realizowane było w ramach projektu pn: „Budowa kanalizacji sanitarnej i modernizacja oczyszczalni ścieków w Gminie Brzeszcze” jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 Działanie 2.3 „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach”.

W ramach zadania wybudowano ok. 4,4 km sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków, które umożliwią skanalizowanie budynków w rejonie ul. Białej, ul. Hubala oraz fragmentu ul. Podlesie i ul. Łęckiej w Jawiszowicach. Umożliwi to podłączenie do kanalizacji co najmniej 260 mieszkańców. Wartość robót budowlanych zamknęła się kwotą ponad 3,6 mln. zł.

Właściciele nieruchomości objętych ww. inwestycją, mający możliwość przyłączenia się do kanalizcji, zobowiązani są to zrobić do końca października 2023 roku.

(źr.Fot.,Brzeszcze.pl)

4 KOMENTARZE

  1. Najbardziej podoba mi się odebrana ul. Biała i stan nawierzchni . Przed wykonaniem robót jej stan pozostawiał wiele do życzenia , ale odebranie jej w takim stanie to kpina , ok położenie nowej nawierzchni po wykopach to jedno , ale nikt nie zwraca uwagi na zniszczenie pozostałej części nawierzchni (praktycznie na całej długości popękana nawierzchnia ) przez ciężki sprzęt który wykonywał roboty z kanalizacją . Pierwszy porządny mróz i stara część przestanie istnieć .

  2. Za Tuska to szczochy i gówna sie pompowało na plac i łąki a teraz zobaczcie za PiSu się da z PiSem wkraczamy w XXI wiek w końcu Dziękujemy Jarosławie i Mateuszu wyzwolicielu Polski !

    4
    16

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.