23 listopada oficjalnie oddano zewnątrzną siłownie przy świetlicy na osiedlu Szymanowskiego. W ramach inwestycji zamontowano sześć stanowisk do ćwiczeń oraz ławeczki. Dodatkowo wyremontowano chodnik, położony w bezpośrednim sąsiedztwie świetlicy oraz wysiano trawnik.

“Zadanie obejmowało zakup, dostawę i montaż trzech urządzeń siłowni zewnętrznej, każde po dwa stanowiska do ćwiczeń: wioślarz i prasa nożna, rower i narciarz, wyciskanie siedząc i wyciąg górny. Pod urządzeniami, na powierzchni 65 m. kw., wykonana została nawierzchnia bezpieczna z mat przerostowych koloru czarnego z wbudowaną bio-włókniną traw. Zamontowano dwie ławki z oparciem oraz regulamin użytkowania siłowni. Całość zagospodarowania terenu dopełnił remont chodnika oraz odtworzenie trawnika” – czytamy.

Wartość prac wyniosła ok. 49 tysięcy złotych.

W odbiorze, który miał miejsce 23 listopada, uczestniczył Burmistrz Radosław Szot oraz Przewodniczący Samorządu Osiedlowego nr 4 Sławomir Drobny.

(źr., fot. brzeszcze.pl)
 

4 KOMENTARZE

  1. Ja bym tego silownia nie nazwal….bardziej irzadzenia rozruchowe dla ludzi co w ogole ruchu nie maja. Nasi wlodarze mogliby zainwestowac w silownie na hali sportowej. Cos zmodernizowac cos powymieniac… Bo jak sie dragon zamknie to w naszej gminie nie bedziemy mieli zadnej silowni.

    2
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj