Każde miasto zasługuje na swoje gwiazdy. Znad kopalnianego pyłu unoszą się ku niebu oni – zawsze pięknie, zawsze trochę pod wpływem
Michał Kutek i Filip Puzyr!
Przybywają na Śląsk aby zapewnić rozrywkę tym kilku miastom, perłom w Śląskiej Koronie, tak jak oni są perłami w Koronie Polskiej Komedii.
Zapnijcie wrotki i przygptujcie się na wycieczkę po umysłach ludzi, którzy wiedzę o pornografii i narkotykach mają w małym palcu, którzy nie pytają “napijesz się ze mną?” tylko “będziesz to pił?”, którzy komedię kochają jak ludzie, którzy nigdy nie poznali własnej matki i mają o niej wyidealizowane wyobrażenie.
Zaufajcie mi, to nie ma prawa się nie udać.

KONIEC GŁOSU LEKTORA RADIOWEGO

Wystąpią dla Was:
Filip Puzyr – wysportowany, piękny i z duża szansą na śmierć jeśli skoczy mu cukier. Filip to ten rodzaj rozmówcy, którego usta mocno wyprzedzają myśli, w związku z czym często wydobywają sie z nich naprawdę dziwaczne opinie, pomysły i myśli
Michał Kutek – żyjący zgodnie z zasadą “100 przepłyniętych basenów zasługuje na nagrodę z dziesięciu piw”, przenikliwy i utalentowany. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim piszę, się pochyla, zagłębia się w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając słuchacza.

–> https://www.facebook.com/events/420429452122971/

Występ swoją obecnością w charakterze prowadzącego uświetni sam Bartosz Gajda (50 Twarzy Gajdy)

SZCZEGÓŁY KONKURSU NASZYM FEJSBUKU!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.