W ostatnim czasie oddano do użytku długo wyczekiwane przez mieszkańców miejsce rekreacji. Plac zabaw na osiedlu Stara Kolonia został wyposażony w podwójne huśtawki, domek zabawowy z dwoma zjeżdżalniami oraz mini ścianką wspinaczkową.

Inwestycję “Budowa placu zabaw na osiedlu Stara Kolonia” wykonała firma Przedsiębiorstwo Budowlane Lurka Łukasz Lurka z Makowa Podhalańskiego. W ramach zadania powstała bezpieczna nawierzchnia na całej powierzchni placu (blisko 200 m kw.), zamontowano podwójną huśtawkę, domek zabawowy z dwoma zjeżdżalniami oraz mini ścianką wspinaczkową. Wykonanie placu zbaw kosztowało 135 tysięcy złotych i w całości zostało sfinansowane z budżetu Gminy Brzeszcze.

(źr.fot.Brzeszcze.pl)

5 KOMENTARZE

  1. Pamiętam jak za PO zamiast nowych placów zabaw Tusk rozkradał te pordzewiałe huśtawki zdzierał asfalt z dróg i wywoził do Reichu ,Teraz rządzi PiS popatrzcie nowy asfalt na Ofiar Oświęcimia na Osiedlu na DW 933 to samo na kolonii nowy plac zabaw i nowy Park w Jawiszowicach , Nigdy więcej Tuska my nie chcemy Tuska!

    6
    5
  2. Za co te 135k zł? Ok, huśtawka max 5 tys., domek ze zjeżdżalnią max 5 tys. zł, maty max 5 tys. zł., przygotowanie gruntu max 15 tys. zł. Robota za 100 koła? Powaliło was w tej gminie?

    11

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj