Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić w drugiej turze wyborów samorządowych w walce o stanowisko Burmistrza Brzeszcz zmierzą się kandydaci Adamczyk i Szot.

W Gminie Brzeszcze liczenie głosów  trwało dość długo…

Informacja podana przez Miejską Komisję Wyborczą z godz. 11:10:  “Jak to dobrze, że mamy tylko 4 okręgi wyborcze”.

Oficjalne dane ze wszystkich okręgów wyborczych:

 • Radosław Szot- 34,56 %
 • Robert Adamczyk- 32,94 %
 • Cecylia Ślusarczyk- 16,96 %
 • Bartosz Uroda- 15,53 %

 

30 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieję, że wygra Pan A. , Pan Sz. ma małą siłę przebicia, wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem będzie kadencja Pana A., który ma mój głos. Zobaczycie, że będzie w stanie więcej zrobić dla naszej małej ojczyzny, niż S., który uaktywnia się tylko przed wyborami. W mojej skromnej opinii, S. nie może liczyć na poważny awans w obecnej pracy, dlatego próbuje jako odskoczni użyć stołka, który pozwoli mu na poprawę swojego statusu. Są to tylko moje subiektywne spostrzeżenia. Także jak dla mnie, tylko Pan A.

  Nie zapominajmy też, że jest to ostatni gwizdek, aby pozyskać jakieś konkretne środki unijne dla miasta, Pan A. sprawdził się w tym temacie, biorąc pod uwagę obostrzenia i terminy obecnych projektów – nowa ekipa może sobie nie poradzić, także dla dobra i rozwoju miasta – Pan A.

 2. Mam nadzieję że administrator infobrzeszcze nie usunie tego komentarza..Jak to zrobił dziś na temat jednego z kandydatów na stanowiska burmistrza …Ale mieszkańcy powinni o tym wiedzieć że w okresie kiedy była burmistrz wraz ze swoim zastępca dzisiejszym kandydatem na burmistrza oraz przekupnym radnym informowali wszystkich że straż miejska jest nie potrzebna a w tym samym czasie kierowali pisma do policji… że według sygnałów mieszkańców proszą o zwiększenie ilości patroli policji na terenie gminy Brzeszcze w związku z pogarszajacym się bezpieczeństwem publicznym. Czy to nie było absurdem???

  • A po co wspierać tę postkomunistyczną organizację jaką jest straż miejska? Bardzo dobrze robili! Policja jest od pilnowania porządku, a nie jakieś kosmiczne wymysły stalinowskiej wyobraźni.

 3. Gwiazdo radnych wybierają mieszkańcy danego regionu ..jeżeli wybrany/na osoba jest uczciwa i słowa dotrzymując realizuje obietnice wyborcze być pewna że zostaje na kolejną kadencję. Osoba która zmienia zdanie w połowie i idzie na układy zapominając o obietnicach i swoich wyborcach niestety kolejnego mandatu nie dostaje. Jak to mówią radnym się bywa a człowiekiem jest się całe życie.

  • Mieszkaniec – ” jeżeli wybrany/na osoba jest uczciwa i słowa dotrzymując realizuje obietnice wyborcze być pewna że zostaje na kolejną kadencję. Osoba która zmienia zdanie w połowie i idzie na układy zapominając o obietnicach i swoich wyborcach niestety kolejnego mandatu nie dostaje . Jak to mówią radnym się bywa , a człowiekiem jest się całe życie ” – a który z byłych radnych zrealizował jakąkolwiek obietnicę ??? A przecież 13 z tych “nowowybranych” było już wcześniej radnymi. Tak więc Twoja teza nie do końca jest prawdziwa.

 4. Do Rady Gminy Brzeszcze weszli: Radosław Szot, Danuta Socha, Halina Czopek, Grzegorz Andruszko, Marcin Sikorski, Izabela Miłkowska, Jacek Wawro, Sławomir Drobny, Helena Moś, Cecylia Ślusarczyk, Marek Gancarczyk, Zbigniew Kolasa, Aleksander Zontek, Marek Czopek, Stanisław Pastuszka, Robert Adamczyk, Łukasz Korczyk, Zofia Wójcik, Bartosz Uroda, Mirosław Boroń i Ryszard Foks.

  Czytaj więcej: https://gazetakrakowska.pl/wybory-samorzadowe-2018-cecylia-slusarczyk-nie-bedzie-burmistrzem-brzeszcz-dostala-jedynie-mandat-radnej/ar/13593616

 5. Gwiazdy są na niebie i świecą na piękną pogodę!!! Więc poczekaj jeszcze bo karma może Cie zaskoczyc ?!!! I obrazajac kogoś w taki a nie inny sposób to przedstaw sie albo napisz na fb do “gwiazdy” bo nikt nie wie o co Ci chodzi!!!

  • Nikt nikogo nie obraża ..Występująca w buddyzmie (i innych religiach) wiara, że wszystkie uczynki wracają do osoby, która je zrobiła. Jeśli więc ktoś zrobił dobry uczynek to w przyszłości przydarzy mu się coś dobrego (dobra karma), natomiast jeśli zrobi komuś coś złego to odpowiednio stanie się mu coś przykrego (zła karma). To wszystko. Czas zweryfikował co niektórych radnych bezradnych chcących władzy i pieniędzy ale nie tędy droga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.