Policjanci powiatu oświęcimskiego,  codziennie wyjeżdżają do służby, by zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom. Funkcjonariusze każdego dnia realizują zadania związane z zapewnieniem ładu i porządku publicznego, a także wspomagają służby sanitarne w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa.  

W działania realizowane na rzecz ochrony życia i zdrowia ludzkiego w czasie epidemii,  włączyli się również żołnierze, strażacy i strażnicy miejscy.

Funkcjonariusze zgodnie z nowymi wytycznymi kontrolują również sklepy, aby sprawdzić czy właściciele oraz kupujący stosują się do przepisów wprowadzonych w związku z przeciwdziałaniem epidemii.

Przy pomocy urządzeń nagłaśniających, znajdujących się w radiowozach policjanci  w pobliży sklepów nadają przygotowany specjalnie przez Radio Kraków, spot informacyjny,  przypominający klientom o zasadach, dzięki którym można uniknąć zarażenia koronawirusem.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.