Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 33-letniego mieszkańca Brzeszcz, który swoją agresję wyładowywał na koszach na śmieci i zaparkowanych przy ulicy samochodach. Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna będzie odpowiadał nie tylko za wykroczenia, ale i za przestępstwo narkotykowe.

W sobotni wieczór około godziny 21.30 policjanci zostali powiadomieni przez mieszkańców Brzeszcz o mężczyźnie, który w rejonie jednej z ulic przewraca kosze na śmieci i kopie w zaparkowane przy ulicy samochody.

“We wskazany rejon udali się mundurowi i szybko zlokalizowali nietrzeźwego chuligana, którym okazał się 33-letni mieszkaniec Brzeszcz. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 2,6 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do komisariatu Policji” – relacjonuje asp. sztab. Małgorzata Jurecka.

Podczas jego przeszukania policjanci ujawnili woreczek foliowy z zawartością marihuany.

Za posiadanie środków odurzających mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. W związku z popełnionymi wykroczeniami, dotyczącymi zakłócenia ładu i porządku publicznego, przeciwko sprawcy zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do sądu.

Ponadto za brak maseczki ochronnej na twarzy inspekcja sanitarna, może na niego nałożyć karę w wysokości od 5 do 30 tysięcy złotych.

(źr., fot. Policja Oświęcim)

5 KOMENTARZE

 1. EMERYT:

  Słuszna uwaga. Zero reakcji służb porządkowych. Czy wszystko trzeba im pokazać palcem? Chyba oni czekają aż sami zrobimy porządek z tymi tyfusami (oni też nie korzystają z maseczek). Tylko, że wtedy to nas pozamykają. Niestety…
  Panie komendancie proszę pogonić swoich podwładnych do prawdziwej policyjnej roboty a nie odprawiać popelinę.

  5
  3
 2. Może i “szybko zlokalizowali” tylko dlaczego pierwszy radiowóz odjechał i pozwolił mu kopać kolejne samochody i straszyć ludzi??? Kpina nie policja. Sami koledzy.

  6
  2
 3. Patoli coraz więcej, na Paderewskiego zwłaszcza. Psy maja to w ch…. Kolesie chleją ,szczaja i srają w miejscach publicznych- a oni rozmawiają z Nimi jak z kumplami. Ławki pozajmowane przez najebanych agresywnych meneli- starsi ludzie nie maja gdzie usiąść. Wieczne nagabywanie i sępienie pod Nocnym. Bijatyki , nocne awantury -a Policja przemyka szybko w poszukiwaniu tych co nie noszą maseczek. Dzień Świra. Gdzie jest samorząd tego Osiedla ??????? Gdzie radni bezradni, gdzie Gmina???? Jeśli to sie nie zmieni sami zrobimy tu porządek. Może poleje sie krew ale zrobimy.

  15
  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.