Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu poinformowała, iż od dziś, tj. 10 września punkt poboru badań wymazów w kierunku obecności wirusa SARS-CoV-2 znajduje się w czerwonym namiocie przy bramie wjazdowej od strony ulicy Szpitalnej.

Dyrekcja lecznicy podziękowała Ochotniczej Straży Pożarnejw Kętach za użyczenie namiotu otrzymanego w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej.

– Namiot będzie punktem pobrań wymazów dla mieszkańców powiatu Oświęcimskiego, co stanowi ogromne wsparcie dla naszego szpitala w codziennej walce z pandemią – czytamy w komunikacie.

4 KOMENTARZE

  • Ty już daj spokój z tym wzorem niemiec! Bezpłatnie i na żądanie hahaha! I co jeszcze? Poza tym “Namiot będzie punktem pobrań wymazów(…)” a badania to osobna historia.

   2
   2
 1. A DLACZEGO SANEPID stara się obecnie jak naj mniej informować o sytuacji w poszczególnych gminach?? CZY TO JEST zalecenie odgórne???????

  6
  4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.