Trwają prace budowlane nad realizacją zadania: Budowa kanalizacji sanitarnej – etap II. Wramach inwestycji rozbudowywana jest istniejąca kanalizacja sanitarna w Gminie Brzeszcze w rejonie ulic: Kościuszki, Gwarków, Drobniaka, Sikorskiego, Urbana w Brzeszczach oraz ul. Łęckiej w Jawiszowicach.

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej obejmuje łącznie ok. 440 mb.

Termin realizacji robót budowlanych z uwzględnieniem okresu zimowego ustalono na 29.05.2020 r.

13 KOMENTARZE

 1. Priorytetem powinno być objęcie systemem kanalizacji zabudowy położonej w zasięgu strefy ochrony pośredniej ujęcia wody „Zasole”, tj. między innymi wsi Wilczkowice, Skidziń, Zasole oraz brakujących obszarów we wsi Przecieszyn i w mieście Brzeszcze (rejon ulicy Siedliska).
  To jest cytat ze strony 28 STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY BRZESZCZE CZĘŚĆ II – KIERUNKI ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO – Załącznik Nr 2 do Uchwały Nr VIII/83/2019 Rady Miejskiej w Brzeszczach z dnia 26 czerwca 2019 r.
  To po co wydawać pieniądze na w/w studium jak dalej robi się to co się chce.

  8
  2
  • Gmina Brzeszcze nie ma ujęcia wody na jej terenie – to po pierwsze, po drugie trudno w ciągu kilku miesiecy opracowac koncepcje i projekty budowy kanalizacji dla sołectw polożonych nad Sołą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.