Nowe rampy – ,,Grindbox 12” oraz ,,Quarter Pipe” – tym od czerwca mogą cieszyć się użytkownicy brzeszczańskiego SkateParku. W odbiorze inwestycji uczestniczył Burmistrz Radosław Szot wraz ze swoim Zastępcą Łukaszem Kobieluszem.

“W brzeszczańskim skate parku zamontowano rampę typu ,,Grindbox 12” o wymiarach 24 długości x 488 szerokości x 65/90 cm wysokości (+/- 10% ) oraz rampę typu ,,Quarter Pipe” o wymiarach 320 długości x 366 szerokości x 150 cm  wysokości (+/- 10%)” – podaje strona Urzędu Gminy.
Wartość urządzeń to ponad 42 tysiące złotych.

4 KOMENTARZE

 1. A nam, starej gwardii skejtów, ciągle pozostaje niedosyt i żal, że skatepark powstał o jakieś 10/15 lat za późno…Prośby, petycje, rozmowy nic w tamtych czasach nie dały. Wtedy to było nasze marzenie. Dziś mamy po 30 i więcej lat, kolana bolą, kondycja nie ta, brak czasu, praca, własne rodziny. Osobiście dalej mam deche, ale wisi już na ścianie…
  Zachęcam młodzież do jazdy na deskorolce, bo to zajebista sprawa 🙂 Korzystajcie z tego dobrodziejstwa, bo to super odskocznia od problemów i doskonała okazja, żeby rozładować nadmiar energii kopiąc różne flipy, zamiast przystankowych wiat. Polecam tę formę spędzania wolnego czasu- skejt po trzydziestce 🙂
  Skateboard Brzeszcze na zawsze w pamięci! To były piękne czasy. Pozdro Old Stars! Elooooooooooo

 2. Jak to dziwadło powstawało to miałem wątpliwości: po co i dla kogo. Dzisiaj jak widzę dzieciaki szczęśliwe a nawet “stare konie” to tych wątpliwości już nie mam. Dobrze wydane pieniądze.
  Irytuje mnie za to ta nasza fontanna. Nie da się już naprawić? To może nasypać piachu i dzieci będą się bawiły a teraz obszczymury mają swój śmietnik tam.
  No chyba że to ma być coś, co pomoże nam wygrać w plebiscycie najładniejszych gmin ( jak przystanek rowerowy pod szkoła na Lipkach)
  Pozdrawiam.

  13
  2
  • jak ten przystanek Rowerowy na całej małopolskiej trasie wTR jest najbardziej rozwalony Wstyd mi za nasza gminę i naszych włodarzy którzy nie potrafią monitoringu postawić Mor mogliście oddać Goczałkowicom!

   8
   1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.