Trwają roboty budowlane związane z termomodernizacją budynku Szkoły Podstawowej w Skidziniu. Widoczny gołym okiem jest postęp prac robót dociepleniowych ścian zewnętrznych.

Wymieniona została instalacja grzewcza w budynku – w salach i na korytarzach zamontowano nowe grzejniki. Ponadto wymienione zostały oprawy oświetleniowe, odmalowano korytarze i sale lekcyjne. Nowy ekologiczny kocioł gazowy jest gotowy do uruchomienia!

Roboty prowadzi firma “Handrem-Brzeszcze” R A. Palka s.c. z Brzeszcz. Nadzór realizuje firma Wojtyła Budownictwo Sp. z o.o. z Bielska – Białej. Wg raportu inspektora nadzoru za sierpień 2021 r. stan zaawansowania robót wynosi ok. 70%. Planowany termin zakończenia inwestycji to listopad 2021 roku.

Zadanie “Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Skidziniu” jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

(źr., fot. Brzeszcze.pl)

2 KOMENTARZE

  1. Dobrze że jest napisane skąd pieniądze na remont szkoły,bo bardzo wielu mieszkańców gminy dalej myśli że na ten remont dała kasę ich ” kochana, Matka Żywicielka”, kopalnia BRZESZCZE. Zamknąć kopalnię.

    2
    3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.