Już w najbliższy czwartek, podczas Powiatowego Konkursu Poetyckiego, jako gwiazda wieczoru wystąpi Sławek Krzanowski. Brzeszczański artysta zaprezentuje swój solowy projekt, promując niejako nową, samodzielną drogę muzycznej kariery.

“Czwartkowy koncert Wciąż będę szukał będzie kameralnym występem. Jest to dla mnie całkiem nowa formuła, która zapewne z czasem będzie się zmieniać. Na dzień dzisiejszy śpiewam, gram na gitarze, wspieram się też komputerem oraz syntezatorem. To, co jest niezmienne, to osobiste teksty i melodyjne kompozycje. To kolejny rozdział mojej przygody z muzyką; czasem pasjonujący, czasem samotny” – zdradza muzyk.

Sławek Krzanowski jest wokalistą, gitarzystą, autorem muzyki i tekstów. Wcześniej przez wiele lat  związany był z zespołami Lord oraz Lumines. Od niedawna działa jako artysta solowy. Ku uciesze słuchaczy, jego twórczość w dalszym ciągu cechuje wpadająca w ucho melodia, osobiste i melancholijne teksty oraz muzyczna wrażliwość.  “Do Połowy” to tytuł pierwszego singla, będącego początkiem jego solowej działalności.

W Brzeszczach wystąpi w czwartek, 7 listopada o godz. 17.00, w dolnym holu Ośrodka Kultury.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.