Modernizacja dróg dojazdowych do pól przy ul. Olszynki w Brzeszczach, przy ul. Szczotki w Jawiszowicach oraz do pól w Zasolu – bocznej od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej – to trzy punkty rozpoczętej początkiem września gminnej inwestycji. Roboty realizowane są w ramach zadania: „Modernizacja dróg do pól”, na które Gmina Brzeszcze pozyskała środki z budżetu Województwa Małopolskiego. 

Wartość całej inwestycji to 311 tys. złotych. 132,6 tys. złotych uzyskano z budżetu Województwa Małopolskiego, pozostałą część stanowią środki własne Gminy Brzeszcze.

Zadanie zostanie wykonane jeszcze we wrześniu bieżącego roku.

7 KOMENTARZE

 1. Polne drogi będą wyglądać lepiej niż ulica Pocztowa w Jawiszowicach, która jest “łatana” co roku, a po miesiącu pojawiają się nowe dziury…Wygląda to strasznie!

 2. Na Szczotkach już działają ale okazało się że wybierają tylko stara nawierzchnię tam gdzie ciężki sprzęt nie jeździ a tam gdzie jeździ to tylko troszkę z góry mają sypńąć kamienia bez sensu. A tytuł modernizacja dróg do pól

 3. Ciekawe jak będzie wyglądał odbiór?!
  Na remontowanym odcinku ul. Olszynki zmniejszyła się jej szerokość użytkowa! Wcześniej mogły minąć się jakoś dwie osobówki, a teraz będzie to bardzo trudne bez ryzyka zjechania z drogi, zwłaszcza jak będzie mokro. To pobocze z czarnoziemu podbieranego ze starego pobocza jest naprawdę genialne…
  Jechać i modlić się żeby nic z przeciwka nie jechało, nawet rowerzysta!!!

  3
  1
 4. Mam nadzieję , że nie będzie to wyglądało na zasadzie jak co roku parę łopat klińca i gotowe. Poza tym tymi drogami dojeżdża się do posesji i co z tego jak do pól dojeżdża ciężki sprzęt i zaraz to będzie zniszczone.

  3
  2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.