W związku z trwającymi robotami drogowymi, realizowanymi w ramach projektu „Brzeszcze na rowerze – wytyczenie, oznakowanie oraz wypromowanie trasy rowerowej na terenie Gminy Brzeszcze”, utrudnieniami w ruchu drogowym objęte będą ul. Piekarska i ul. Klonowa na odcinku od ul. Ofiar Oświęcimia do ul. Borowej.
Prace prowadzone będą od 12 listopada i mogą trwać, w zależności od warunków pogodowych, około 1 tygodnia. Realizowane roboty będą związane z położeniem nowej nawierzchni bitumicznej, co może powodować czasowe zamknięcia w/w odcinków dla ruchu drogowego.

Projekt „Brzeszcze na rowere – wytyczenie, oznakowanie oraz wypromowanie trasy rowerowej na terenie Gminy Brzeszcze” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 6 Oś Priorytetowa Dziedzictwo regionalne , Działanie 6.1 Rozwój dziedzictwa kulturowego i naturalnego, Poddziałanie 6.1.4 Lokalne trasy turystyczne – spr.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.