W dniu 24 grudnia 2019 o godzinie 06.50 w Brzeszczach na ulicy Kościuszki doszło do zdarzenia drogowego.

Jak ustalili policjanci 20 – letni mieszkaniec Oświęcimia, kierując samochodem marki BMW wpadł w poślizg w wyniku czego zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo.

Kierującego oraz jego 21 – letnią pasażerkę strażacy wydostali z wnętrza pojazdu po rozcięciu karoserii przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Oboje zostali przewiezieni przez Pogotowie Ratunkowe na badania do szpitala.

Aktualnie droga, na odcinku, gdzie doszło do zdarzenia jest jeszcze zamknięta dla ruchu. Służby kierują objazdami.

Policjanci przypominają o zmiennych i trudnych warunkach drogowych. Apelują o zdjęcie nogi z gazu i zachowanie rozsądku za kierownicą. O powyższych zasadach należy pamiętać, aby bezpiecznie dotrzeć do rodziny na Święta Bożego Narodzenia- informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

8 KOMENTARZE

  1. No cóż..każdy właściciel rejestrujący BMW powinien być z automatu kierowany na badania psychologiczne i powinien mieć zakaz użyczenia samochodu innym. Bo naprawdę jak się widzi i słyszy, bardzo często to samochody tej marki uczestniczą w wypadkach. Jeżdżąc po drogach często spotykam się z sytuacjami gdzie naprawdę nie ma jak wyprzedzać a i samo wyprzedzenie auta nic nie przyspieszy podróży kierowcy BMW ale on musi wyprzedzić aby pokazać swoją męskość..pseudo.

    8
    4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.