Zarząd brzeszczańskiego Górnika w poście zamieszczonym na fejsbukowym profilu klubu podsumował wszystko to, co działo się w KSG w trakcie ostatnich dwunastu miesięcy. 

W odchodzącym roku działo się wiele i nie sposób w jednym poście ująć wszystkiego. Po pierwsze należą się ogromne podziękowania dla wszystkich sponsorów, piłkarzy, trenerów, rodziców dzieci trenujących w Klubie oraz kibiców, którzy są z klubem na dobre i złe oraz wspierają go niezależnie od klasy rozgrywkowej.

Rok 2021 był dla nas dobrym rokiem, na co z pewnością miała wpływ rewitalizacja stadionu, dokonana przez kibiców. Obiekt wygląda teraz zdecydowanie lepiej.           Wielkie Dzięki!!!

Piłkarze przy nowej otoczce spełnili oczekiwania wszystkich i mogliśmy świętować awans do klasy okręgowej. Jako beniaminek jesteśmy w czubie tabeli, więc z spokojem możemy oczekiwać wiosny.

Na jesień odbyły się wybory do władz klubu i zostały dokonane zmiany personalne. Byłym oraz obecnym działaczom dziękujemy za wszystko oraz życzymy, by rok 2022 – jakże ważny w dziejach klubu – był owocny pod każdym względem.

Przed Nami 100-lecie klubu i mamy nadzieję, że będziecie z Nami wspierać Górnik, jako sponsorzy lub sympatycy. Wszystkiego dobrego w 2022 roku !

(Tekst i foto: facebook.com/gornikbrzeszcze)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.