O dużym szczęściu może mówić 36- letni mieszkaniec Jawiszowic, który w dniu 29 grudnia 2018 utracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, wypadł z drogi i z ogromną siłą uderzył w ogrodzenie cmentarza…

„Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem. Tuż po godzinie 18.00 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kolizji drogowej na ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach. Na miejsce natychmiast udał się jeden z patroli. W trakcie podjętych czynności policjanci ustalili, że 36 – letni mieszkaniec Jawiszowic kierując samochodem marki Ford Fiesta stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z jedni i uderzył w ogrodzenie cmentarza. Kierujący nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalili, że mężczyzna wsiadł za kierownicę forda nie posiadając uprawnień do kierowania”- mówi Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.