W dniu wczorajszym (07.01.2019r.), dyżurny Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Janowiec w Jawiszowicach. Z informacji przekazanych przez osobę zgłaszającą wynikało, że na ulicy Janowiec doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Osoba zgłaszająca, nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Niezwłocznie na miejsce zadysponowano Straż Pożarną i Policję.

Po przybyciu na miejsce zastępu ratowniczo-gaśniczego OSP Jawiszowice, dowódca podjął decyzję o zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i zadysponowaniu Zespołu Ratownictwa Medycznego w celu przebadania jednego z kierujących. Na miejscu swoje czynności wykonał również patrol Policji.

W wyniku kolizji drogowej nikt nie został poważnie ranny. Przebadany przez Zespół Ratownictwa Medycznego kierowca nie wymagał hospitalizacji.

Fot. OSP Jawiszowice/ Bartek

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.