Od 30 października do 3 listopada 2020 roku zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w okolicy cmentarzy w Jawiszowicach oraz Brzeszczach. Kierowców uprasza się o dostosowanie się do zmienionego oznakowania oraz zachowanie szczególnej ostrożności.

“Przypominamy o obowiązujących zakazach i obostrzeniach, wynikających z aktualnej sytuacji epidemicznej. Apelujemy, aby unikać gromadzenia się w jednym miejscu np. przy wejściach na teren cmentarzy, obok stoisk z kwiatami i zniczami. Zachęcamy do odwiedzenia grobów bliskich kilka dni wcześniej lub później, po 1 listopada” – podaje strona brzeszcze.pl.

Tymczasowa organizacja ruchu w Brzeszczach ma na celu zmianę sposobu ruchu na ul. Jana III Sobieskiego z dwukierunkowego na jednokierunkowy z wjazdem od ul. Dąbrowskiego. W związku z tym wprowadzono znaki:
– na wlocie ul. Jana III Sobieskiego od strony ul. Dąbrowskiego D-3 (droga jednokierunkowa);
– na wlocie ul. Jana III Sobieskiego od strony ul. Piastowskiej B-2 (zakaz wjazdu);
– przy dojeździe do skrzyżowania z ul. Jana III Sobieskiego C-5 (nakaz jazdy prosto);

– na podporządkowanych drogach przy ul. Jana III Sobieskiego znaki C-2/C-4 (nakaz jazdy w prawo/w lewo za znakiem).

W Jawiszowicach zmiana dotyczy ul. św. Marcina, na której obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy z wjazdem od ul. Olszyny. Natomiast na ul. Plebańskiej ruch jednokierunkowy poprowadzony został od Placu ks. prof. J. Tischnera.

W związku z tym wprowadzono znaki:
– na wlocie ul. św Marcina od strony ul. Olszyny D-3 (droga jednokierunkowa);

– na wlocie ul. św. Marcina od strony Placu ks. prof. J. Tischnera B-2 (zakaz wjazdu);

– na wlocie ul. Plebańskiej  od strony Placu ks. prof. J. Tischnera D-3 (droga jednokierunkowa);
– na wlocie ul. Plebańskiej od strony ul. Olszyny, za parkingiem, B-2 (zakaz wjazdu).
Ponadto wzdłuż ul. Olszyny na odcinku od ul. Plebańskiej do ul. Bielskiej obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się (B-36).

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.