Od poniedziałku 8 czerwca 2020 r. Basen Pod Platanem jest ponownie otwarty dla użytkowników. Wprowadzone zostały szczególne zasady bezpieczeństwa, w tym dodatkowe sprzątanie i odkażanie obiektu, limity osób korzystających jednocześnie z hali basenowej i sauny. Wszystkie obostrzenia są zgodne z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.

Na terenie obiektu obowiązują następujące zasady bezpieczeństwa – wybrane – między innymi:
► nakaz noszenia maseczek (za wyjątkiem łaźni i hali basenowej);
► zachowanie odległość od pozostałych użytkowników (oznkowane miejsca);
► nakaz korzystania z odrębnej szafki( także przez małoletnich), zakaz pozostawiania obuwia i okryć wierzchnich w holu głównym;
► przed wejściem do hali basenowej obowiązkowe staranne umycie całego ciała oraz przejście przez brodzik do płukania stóp zawierający środki do dezynfekcji;
► ograniczenia liczbowe osób krozytajacych z łaźni oraz stanowisk do suszenia włosów;
► szatnia dla osób niepełnosprawnych –  maksymalnie 2 osoby (korzystający + opiekun);
► rodzice/ opiekunowie małoletnich, bądź osób niepełnosprawnych, niekorzystający z hali basenowej, mogą wejść do szatni na maksymalny czas 15 minut.

W związku z koniecznością stosowania zaostrzonych procedur sanitarnych oraz częstszego sprzątania i odkażania obiektu czasowo wprowadzono dodatkową opłatę sanitarną – 2,50 zł/osobę.

Procedura bezpieczeństwa dla użytkowników Basenu pod Platanem w Brzeszczach – KLIKNIJ

Cennik Basenu Pod Platanem obowiązujący od 8 czerwca 2020 – KLIKNIJ

Wytyczne Ministerstwa Sportu dla pływali i saun – KLIKNIJ

(źr., fot. brzeszcze.pl)

9 KOMENTARZE

 1. Nie dość ze to chyba najgorszy basen w Polsce to jeszcze nie dość ze za taki syf trzeba płacić drogo to jeszcze zlodzieje wymyslily sobie niby na dezynfekcje kolejną opłatę. Banda złodzieji z urzędasami z gminy na czele . Niech ludzie przestaną tam chodzić jest wiele lepszych basenów w okolicy.

  14
  2
 2. taka oto jest nasza GMINNA BANDA RADNYCH na PODWYŻKĘ dla siebie mieli i inne niepotrzebne rzeczy nie wspomnę o podwyżce za wywóz śmieci itd.

  12
  2
 3. A są pomalowane linie na wodzie żeby ludzie pływali w odstępach. Heheheh. Paranoja daliśmy się tak oglupic tym sciemnionym wirusem i pseudo pandemiä

  11
  6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.