Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 41-letniego  mieszkańca Tychów, który w stanie nietrzeźwości kierował samochodem. Mężczyzna od razu trafił za kratki, ponieważ okazało się, że był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za niealimentację.

“We wtorek wieczorem na ulicy Wyzwolenia w Przecieszynie dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego zauważyli, że kierowca forda fiesty nie trzyma równego toru jazdy. W związku z tym, natychmiast dali kierującemu sygnał do zatrzymania się. Kiedy tylko mężczyzna uchylił okno w drzwiach pojazdu, policjanci od razu wyczuli wydobywającą się z wnętrza woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 41-latka z Tychów wykazało 0,56 promila alkoholu” – podaje policyjny komnikat.

Okazało się również, że mężczyzna jest poszukiwany od kilku tygodni przez Sąd Rejonowy w Tychach do odbycia kary pozbawienia wolności za niealimentację. Następnego dnia zatrzymany został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe pół roku.

(źr., fot. PolicjaOświęcim)

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj