Do wszystkich ratowników z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych: OSP Brzeszcze, OSP Bór, OSP Jawiszowice, OSP Przecieszyn, OSP Skidziń, OSP Zasole, członków zespołu zarządzania kryzysowego, pracowników samorządowych, pracowników służb komunalnych i wszystkich osób biorących udział w działaniach kieruję podziękowania za wielodobowe zaangażowanie i skutecznie prowadzoną w minionych dniach na terenie Gminy Brzeszcze akcję przeciwpowodziową.
Dziękuję za poświęcenie, profesjonalizm, skuteczną pracę pod presją czasu oraz w sytuacji zagrożenia zdrowia i mienia mieszkańców naszej Gminy. Dzięki Waszemu wszechstronnemu zaangażowaniu w sposób znaczący ograniczone zostały skutki żywiołu.
 
Proszę o dalsze utrzymywanie gotowości bojowej oraz wzmożoną czujność. Sytuacja meteorologiczna oraz hydrologiczna na terenie Gminy Brzeszcze wciąż jest poważna, akcja przeciwpowodziowa zostaje utrzymana.
 
        Radosław Szot
                                                                         Burmistrz Brzeszcz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.