Policjanci pionu kryminalnego Komisariatu Policji w Brzeszczach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu prowadzą śledztwo, mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności wypadku drogowego śmiertelnego,  do którego doszło 2 listopada o godzinie 17.20 w Brzeszczach na ulicy Turystycznej.

“W trakcie czynności na miejscu wypadku policjanci ustalili, że 34-letni obywatel Ukrainy,  kierując samochodem marki Seat Alhambra, potrącił przechodzącą przez ulicę 57 – letnią mieszkankę Jawiszowic. W wyniku potrącenia kobieta doznała bardzo poważnych obrażeń ciała, w wyniku których zmarła w szpitalu” – podano w komunikacie.

Aby ustalić wszystkie okoliczności tej drogowej tragedii, śledczy zwracają się z prośbą o kontakt do świadków zdarzenia. Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty z policjantami z Brzeszcz lub  telefoniczny pod numer 47 83 26 400, bądź kontakt z najbliższą jednostką Policji. 

O wypadku z początku listopada pisaliśmy TUTAJ.

(źr. PolicjaBrzeszcze, fot. policja.gov.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.