W nocy z 7/8 kwietnia o godzinie 2.20 w Brzeszczach doszło do pożaru warsztatu samochodowego. Na miejsce natychmiast udały się służby ratunkowe. Pożar gasiło osiem jednostek Straży Pożarnej. Akcja gaśnicza zakończyła się około godziny 6.00.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że w wyniku pożaru spaleniu uległo wyposażenie warsztatu oraz pięć samochodów osobowych tj. peugeot, citroen, opel, alfa romeo oraz daihatsu.

Obecnie policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru, natomiast jego przyczynę określi biegły sądowy z zakresu pożarnictwa.

(źr. PolicjaOświęcim, PSP)

6 KOMENTARZE

 1. Kolejny atak podpalacza budki z lodami , co miesiąc cos się jara Policja ma to w Dupie bo teraz np jest pilnować kurdupla w warszawce a wcześniej była zajęta pałowaniem kobiet. Co następne się ku***a pytam? ośrodek zdrowia ?kopalnia? szkoła? Żłobek?1

  19
  20
    • Odnośnie Ognia -A Brzeską kto spalił w lesie i umorzył Śledztwo ??? PO licja i Prokuratura zblatowana z bandytami od kamienic – Szajka PO z Warszawy. Dzisiaj wasze kórwy wypuściły z aresztu Sawka Nowaka- Fajnie co ?

     4
     6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.