Mróz, niskie temperatury, śliska nawierznia i spore zamglenie – wszystko to sprawiło, że czwartkowy poranek upłynął pod znakiem drogowych kolizji. Policjanci apelują o zmniejszenie prędkości i dostosowanie jej do warunków drogowych. 

  • 16 stycznia 2020 o godzinie 6.20 na ulicy Oświęcimskiej w Głębowicach  doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili policjanci, mieszkaniec gminy Oświęcim, kierując samochodem dostawczym marki Iveco na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie uderzył w samochód marki Fiat SC, którym kierował mieszkaniec powiatu wadowickiego.
  • O godz. 6.40 w Przecieszynie na ulicy Wypoczynkowej,  27-letnia mieszkanka Brzeszcz kierując samochodem marki Fiat SC,  straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas, gdzie zderzyła się z samochodem marki Hyundai, którym kierowała 20-letnia brzeszczanka.
  • O godz. 7.15 w Skidziniu, także na na ulicy Wypoczynkowej,  kierująca samochodem marki Opel straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wjechała do przydrożnego rowu.
  • O godz. 7.50  w Oświęcimiu na ulicy Legionów 21 – letni mieszkaniec Oświęcimia, kierując samochodem marki Ford fiesta, podczas cofania zderzył się z samochodem marki Renault Master, którym kierował mieszkaniec Grojca.
  • O godz. 09.00 na ulicy Bielańskiej w Jawiszowicach  25-letni mieszkaniec gminy Kęty, kierując samochodem marki Fiat Punto stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie w wiatę przystanku.
  • O godz. 09.40 w Oświęcimiu na skrzyżowaniu ulic Ostatni Etap z Kolbego, kierowca  cysterny marki Mercedes, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mieszkance gminy Oświęcim, która kierowała samochodem marki Peugeot. Kierująca, aby uniknąć zderzenia z ciężarówką zjechała z jezdni i uderzyła w znak drogowy.

(źr., fot. PolicjaOświęcim)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.