Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali poszukiwanego 24-letniego mieszkańca Jawiszowic. Mężczyzna ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie Brzeszcz, a był poszukiwany przez oświęcimski Sąd za przestępstwo niealimentacji.

“Do zatrzymania poszukiwanego doszło 15 września, tuż przed 9.00. Policjanci wykonując zadania służbowe na dzielnicy zapukali do drzwi jednego z mieszkań, w którym zastali 24-letniego mieszkańca Jawiszowic. Ten był poszukiwany od kilku miesięcy przez oświęcimski Sąd za przestępstwo niealimentacji” – relacjonuje Policja.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do komisariatu Policji w Brzeszczach. Następnie został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe pół roku.

(źr., fot. PolicjaOświęcim)

5 KOMENTARZE

  1. Nie do więzienia tylko do przymusowej pracy rolnicy szukają rąk do pracy sadownicy nie mają jak zebrać owoców a szanowny tatuś będzie siedział w więzieniu bez pracy a społeczeństwo za to zapłaci i za dziecko też bo alimenty i 500+ to też od nas i za jego dach nad głową też to absurd

    • O to chodzi, że jak się chciało zaruchać bez perspektywy bycia mężem i ojcem to mógł sobie znaleźć dziwkę na roksie. Zapłaciłby 2 stówki jednorazowo, a tak to przez 18 lat musi płacić alimenty. Panienka nie utrzyma siebie i dziecka za 500+. Trzeba myśleć głową, a nie główką.

  2. Zamiast do więzienia to do przymusowej pracy! W więzieniu i tak nie będzie płacił a na dodatek będzie na utrzymaniu państwa czyli wszystkich podatników a koszt miesięczny takiego utrzymania to ponad 3,5 tyś zł miesięcznie .Pomnóżmy to przez 6 miesięcy = 21tyś zł!!! I gdzie tu sens i logika?????????

    27

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.